ponedeljek, 14. september 2009

Pohorski gozdni tek

Kljub slabi vremenski napovedi, je bilo vreme odlično družba pa še boljša. Na žalost se klanci od lani niso nič kaj zravnali, mi pa jih je bilo dosti lažje pretečti kot lani - zgleda tudi intervali po ravnici nekaj koristijo. Letos je bila konkurenca precej hujša kot lani in sem kljub precej boljšemu času - letos 40:37, lani pa 47:39 - dosegla eno mesto slabšo uvrstitev v kategoriji. Letos pa mi tudi ni uspelo prehiteti gospe Lojzke, ki je en dan prej postala svetovna veteranska prvakinja v gorskem teku v skupini F70! Kapo dol!

"Konkurenca" pred štartom - ne vem od kod Sebi ideja, da jo bom čakala v cilju :o :)))

Tak kot smo se mučili v prvi klanec navzgor, je še bolj letelo navzdol

Malo martinčkanja na malici in čakanju na podelitev

Prvih pet v kategoriji B

Po razglasitvi rezultatov in podelitvi pokalov in priznanj je sledilo še žrebanje nagrad za vse udeležence. Lani sem dobila fleksšajbo in pleskarski čopič, letos pa visečo mrežo :)
Odlična je bila tudi analiza na koncu s sladkim in borovničkami ;) Hvala vsem za super lepo nedeljo! Upam, da kmalu ponovimo!